KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15643055

nr 1564 3055

Akvarell

Signerad Martino, "Of the Isle of wight". Akvarell, bildmått: 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 35x41 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 september 2023
kl 18:14:20

17/9 07:48:13 1      Vinnande bud
17/9 07:49:42 1      justering av budtak